بسته بندی سنتی پسته و خشکبار

بسته بندی سنتی پسته صادراتی

پسته یکی از مهم ترین کالاهای صادراتی ایران می باشد و با توجه به بازار خوبی که پسته ی ایرانی در دنیا دارد می تواند آورده ی بسیار خوبی برای واسطه ها و تولیدکنندگان این محصول داشته باشد.

یکی از نکات مهم هنگام صادرات به خصوص در محصولات غذایی و خوراکی بسته بندی این محصولات می باشد، به گونه ای که هم جذابیت ظاهری برای خریدار ایجاد کند و هم سلامت محصول را حفظ کند.

اکنون قصد داریم به معرفی بهترین بسته بندی سنتی مناسب پسته و خشکبار که توسط صنایع دستی اولکاجو طراحی و تولید شده اند بپردازیم

pistachio bags

انواع بسته بندی پسته

بسته بندی پسته با توجه به وزن آن می تواند در دسته بندی های متفاوت تقسیم بندی شود، نمونه ای از این دسته بندی ها شامل موارد زیر است: پاکت چاپی پسته، جعبه های چاپی بسته و بسته بندی سنتی پسته اشاره کرد. اکنون قصد داریم انواع بسته بندی سنتی پسته را به طور کامل معرفی کنیم

انواع بسته بندی سنتی پسته

محصولات سنتی ویژه ی پسته که توسط طراحان اولکاجو طراحی و ساخته می شوند، شامل: کاور توری کف گرد سرمه دوزی ایرانی، کاور کشکولی کف چوبی، جعبه حریر فانتزی پسته، جعبه قاب ترمه، جعبه تمام ترمه پسته، جعبه چوبی نقاشی پسته می باشند.

انتخاب نمونه مناسب با توجه به سلیقه ی کارفرما و حجم پسته می باشد.

 

 

جهت ارسال کاتالوگ بسته بندی پسته روی دکمه ی پایین صفحه کلیک کنید

 

بسته بندی سنتی خشکبار

اولکاجو بخشی از طراحی های خود را به میوه خشک اختصاص داده است. این کاور های مخصوص خشکبار ایده ی بسیار جدید و جالبی جهت هدیه دادن می باشد. همچنین جلوی هواکشیدن محتویات داخل کیسه را می گیرد.

 

قیمت بسته بندی سنتی پسته و خشکبار

با توجه به اینکه اولکاجو خود تولید کننده این محصولات می باشد و واسطه ای بین خریدار و مصرف کننده وجود ندارد. قیمت محصولات بسیار پایین تر از نمونه های این محصول که تولید شده تویط اولکاجو هستند و به صورت تکی در فروشگاه ها به فروش می رسند می باشد. قیمت این محصولات با توجه به تیراژ سفارش و پارچه ی انتخابی مشتری می باشد.