بسته بندی سنتی زعفران

بسته بندی سنتی زعفران صادراتی

زعفران به عنوان یکی از مهم ترین کالاهای صادراتی کشورمان ایران می باشد، که مشتریان بسیاری در سرتاسر دنیا داشته و می تواند یکی از پایه های مهم اقتصادی صادرات ایران باشد. یکی از آیتم های مهم جهت صادرات، نوع بسته بندی محصولات به خصوص محصولات خوراکی می باشد. اولکاجو با طراحی نوعی از کاورها و بگ های سنتی ویژه زعفران توانسته است تنوعی در صنایع بسته بندی همراه با ارائه ی هنر ایرانی ارائه کند. اکنون قصد داریم به معرفی انواع بسته بندی سنتی زعفران طراحی شده توسط اولکاجو بپردازیم.

box-of-saffron

طراحی بسته بندی زعفران

نوع طراحی بسته بندی به خصوص در زمینه ی صادرات می تواند تاثیر بسیار زیادی در جلب نظر مشتریان داشته باشد. اگر قصد دارید بسته بندی ایده آل برای محصولات زعفران خود در نظر بگیرید به گونه ای که هم از محتوای داخل بسته بدون هوا کشیدن محافظت کند و هم وزن سبکی داشته باشد و زیبایی هنر صنایع دستی ایرانی را نیز به تصویر بکشد، پیشنهاد می کنیم کاور های ترمه دوزی زعفران و کاور کف گرد سرمه هندی اولکاجو را در اولویت قرار دهید. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین نوع بسته بندی جهت هدیه زعفران و یا صادرات زعفران بپردازیم.

انواع بسته بندی زعفران

بسته بندی مخصوص زعفران در دسته های متفاوت تقسیم بندی می شوند: از جمله پاکت زعفران، جعبه چوبی زعفران، جعبه ترمه زعفران، بسته بندی هارد باکس زعفران، کاور پارچه ای زعفران نمونه هایی از بسته بندی های صادراتی زعفران می باشند که با توجه به قصد خریداران انتخاب می شوند.

 

جعبه تمام ترمه زعفران

 

small boxes for saffron packaging
 

این نمونه از طراحی اولکاجو با ابعاد مختلف قابل اجرا می باشد و می تواند به صورت جعبه های پنج ضلعی زعفران با روکش ترمه و یا جعبه های مستطیل شکل پوشیده شده از پارچه ترمه طراحی شود. این جعبه ها نسبت به سایر بسته ها از مقاومت بالاتری برخوردارند و گزینه ی مناسبی جهت هدیه سازمانی و یا سوغاتی می باشند.

بسته بندی هاردباکس زعفران

بسته بندی هاردباکس زعفران بسته هایی بسیار مستحکم هستند و مناسب استفاده جهت جابه جایی های طولانی می باشند. بسته بندی هاردباکس مشابه جعبه های شکلات است و می تواند در طرح های متنوع با توجه به سلیقه کارفرما طراحی و چاپ شود.
 

کاور پارچه ای زعفران

یکی از لوکس ترین بسته بندی های ویژه ی صادرات. کاور های پارچه ای طرح ترمه ایرانی می باشند. ظرف های دایره ای شکل و کوچک زعفران داخل این کاور ها قرار می گیرند و نمای بصری زیبایی علاوه بر مراقبت از محتویات داخل کاور خلق می کنند. 

 

جهت مشاهده انواع کاورهای پارچه ای زعفران اولکاجو روی دکمه ی انتهای صفحه کلیک کنید

 

cover of saffron

قیمت بسته بندی زعفران

اولکاجو با توجه به ابعاد ظرف زعفران، حجم آن و هدف از بسته بندی، طراحی منحصر به فرد برای مشتریان انجام می دهد. با توجه به خواست برند های متفاوت این امکان وجود دارد که طرح انحصاری برای برند شما طراحی شود. نوع سفارش این محصولات به صورت تعداد می باشد و با توجه به نوع پارچه انتخابی و تعداد سفارش قیمت نهایی در نظر گرفته می شود. 

همچنین اولکاجو به عنوان اولین طراح و تولید کننده کاور های سنتی زعفران و جعبه سنتی زعفران توانسته است معقول ترین قیمت را در این حوزه به مشتریان خود ارائه کند. جهت مشاوره از نحوه سفارش محصولات از طریق شماره تماس درج شده در سایت اقدام کنید.